Teuta dhe Adonisi kanë dalur së bashku, zonja mori vëmendjen me pamjen e saj

Mediale Vip

Teuta dhe Adonisi kanë dalur së bashku, zonja mori vëmendjen me pamjen e saj

Më: 20 tetor 2020 Në ora: 18:24
Teuta Krasniqi dhe Adonisi

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”.

Tani ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me Adonisin dhe po duken të dy shumë bukur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat