Fotografi e rrallë e Leonora Jakupit e realizuar 20 vite më parë

Mediale Vip

Fotografi e rrallë e Leonora Jakupit e realizuar 20 vite më parë

Më: 20 tetor 2020 Në ora: 21:33
Leonora Jakupi

Është publikuar foto e rrallë e Leonora Jakupit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, ka hapur arkivat.

Ajo me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram e ka publikuar një foto të vjetër të pa parë më herët.

Në foton e postuar ajo shihet krah aktorit Reshat Arbana dhe profesorit Naim Gashi. Bazuar në mbishkrimin e fotografisë, ky imazh është realizuar diku në vitin 2000.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat