Mirhije Braha tregon sa ka ndryshuar për tri vite, rezultatet do t’ju befasojnë

Mediale Vip

Mirhije Braha tregon sa ka ndryshuar për tri vite, rezultatet do t’ju befasojnë

Më: 20 tetor 2020 Në ora: 22:52
Mihrije Braha

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat