Ndodh e papritura, djali i Ramadan Krasniqit ndahet nga e fejuara

Mediale Vip

Ndodh e papritura, djali i Ramadan Krasniqit ndahet nga e fejuara

Më: 22 tetor 2020 Në ora: 06:12
Andi dhe Dafina

Djali i këngëtarit të njohur, Ramadan Krasniqit, është ndarë nga e fejuara?

Me shumë veprime lind dyshimi se Andi dhe e fejuara e tij Dafina kanë shkëputur kontaktet ndërmjet veti.

Përmes fshirjes së imazheve në rrjete sociale, kuptohet që dyshja kanë marr vendimin e papritur, që të mos jenë më bashkë.

Këtë e dëshmon llogaria e tyre personale, duke mos ekzistuar as edhe një imazh së bashku në rrjete sociale.

Po ashtu, personat në fjalë nuk e ndjekin njëri tjetrin në Instagram.

Mbetet të shihet e vërteta rreth kësaj dileme që kanë ngritur çifti i njohur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat