Nuk do t’iu besoni syve, në këtë gjendje ka përfunduar Gili

Mediale Vip

Nuk do t’iu besoni syve, në këtë gjendje ka përfunduar Gili

Më: 22 tetor 2020 Në ora: 16:25
Gili

Gili është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo është pjesë e skenës që një kohë të gjatë dhe përherë ka qenë shumë e përfolur.

Gili është shumë aktive në rrjetet sociale me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo duket paksa e lodhur, apo ndodhta po duket e tillë për shkak se është shfaqur e pa grimosur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat