Anita Haradinaj nuk e ka ndërmend të ndalet, bën sërish një ndryshim në pamje

Mediale Vip

Anita Haradinaj nuk e ka ndërmend të ndalet, bën sërish një ndryshim në pamje

Më: 23 tetor 2020 Në ora: 16:23
Anita Haradinaj

Anita Muҫaj është gazetare shumë e njohur në vendin tonë.

Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit dhe kryeministrit aktuar, Ramush Haradinajt.

Çifti janë shumë të përfolur edhe për jetën e tyre private e Anita është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se ka ndryshuar stilin e flokëve dhe po duket tejet bukur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat