Çifti i njohur i muzikës sjellin lajmin e mirë nga Stambolli, presin një djalë

Mediale Vip

Çifti i njohur i muzikës sjellin lajmin e mirë nga Stambolli, presin një djalë

Nga: Maksim Gjokaj Më: 23 tetor 2020 Në ora: 17:51
Çifti i njohur nga Stambolli

"It's a boy"- kështu shkruan këngëtarja e njohur Luljeta Shala Demaj nga Stambolli i bukur ku ka qenë së bashku me bashkëshortin e saj muzikantin Alban Demaj.

Ky është një lajm mjaft i bukur ku duket se e kanë pritur shumë, pasi çifti i njohur ka dy vajza Resila dhe Ronila e do ti gëzojnë motrat me një vëlla.

Por ky lajm ka gëzuar mbarë familjen e madhe të Albanit, pasi edhe në familjen e tij ai ka qenë djali i vetëm. Me jetë të gjatë dhe me shëndet të vijë në jetë princi i tyre.

Kujtojmë se këngëtarja pak kohë më parë solli projektin muzikor "Nanë e dytë moj gjyshja jeme" ku po pëlqehet mjaft e ka rrugën drejt 1 milionëshit shikime.BS.

Image
Luljeta Shala Demaj  dhe Alban Demaj
Image
foto 1.
Image
foto 2.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat