Ja me cilin biznesmen ka drekuar Blerona Zeqiri

Mediale Vip

Ja me cilin biznesmen ka drekuar Blerona Zeqiri

Më: 23 tetor 2020 Në ora: 20:10
Blerona Zeqiri

Prezantuesja Blerona Zeqiri, është fytyra e së dieles, pasi shumë qytetar vendosin ta shohin atë dhe emisionin e saj “1 kafe prej shpisë”.

Blerona, ka miqësi me një pjesë të mirë të këngëtarëve e aktorëve dhe jo vetëm.

Siç duket, ajo shoqërohet edhe me figura të tjera me rëndësi.

Prezantuesja, sot ka ngrënë një drekë të bujshme me biznesmenin e njohur Erolld Belegu, që së fundi ka pasur edhe poste politike.

Ndryshe, Errolldi është organizator i “Videofestit”, andaj shpesh puna e tij është e lidhur ngushtë me mediat dhe figurat publike.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat