Leonora Jakupi tregon si asnjëherë më parë: Kjo është kërkesa e fundit që ia kishte bërë babai

Mediale Vip

Leonora Jakupi tregon si asnjëherë më parë: Kjo është kërkesa e fundit që ia kishte bërë babai

Më: 23 tetor 2020 Në ora: 23:16
Leonora Jakupi

Këngëtarja Leonora Jakupi ishte sonte mysafire e Liberta Spahiut në rubrikën “5 data”.

Në Prive, ajo rrëfeu për etapa të ndryshme të jetës së saj por nuk shpëtoi pa u pyetur as për të ardhmen.

Mes tjerash, këngëtarja tregoi kërkesën e herës së fundit kur ishte parë me babain e saj të ndjerë.

Kërkesa e babait ishte pikërisht që Leonora të bënte një këngë për luftën.

A është gati për t’u bërë nënë? Sa ka ndikuar mbesa në planifikimin e saj familjar?

Këto dhe të tjera, në videon e mëposhtme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat