Blero flet për problemin me Noizyn dhe Mc Kreshën

Mediale Vip

Blero flet për problemin me Noizyn dhe Mc Kreshën

Më: 23 tetor 2020 Në ora: 23:24
Blero

Blero e Noizy vite më parë, kishin një përplasje virtuale e cila shkoi deri në fazën e sharjeve e ofendimeve të cilat u bënë publike.

Teksa, tashmë duket se gjërat janë sqaruar.

Blero ka treguar së fundmi një copëz të historisë duke marrë përsipër edhe përgjegjësinë.

Mirëpo, kjo mosmarrëveshje është sqaruar e madje për “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim” në RTV Dukagjini, Blero tregoi se raporti i tyre tashmë është korrekt dhe ka komunikim mes dy artistëve.

Sipas tij, kjo kishte ndodhur për shkak të implikimit të një personi të tretë.

Para disa vitesh Blero e Mc Kresha kishin një raport shumë të afërt e sollën bashkëpunime të suksesshme, por për një moment gjithë kjo marrëdhënie u shua.

Artistët shkëputën shoqërinë e po ashtu edhe kolegjialitetin mes tyre.

Por gjërat nuk janë aq të lehta saqë të mund të kalohen, madje Blero u shpreh i prerë për këtë gjë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat