Soni Malaj befasohet nga miqtë për ditëlindje

Mediale Vip

Soni Malaj befasohet nga miqtë për ditëlindje

Më: 23 tetor 2020 Në ora: 23:47
Soni Malaj

Soni Malaj ditën e sotme feston datëlindjen e 40-të dhe që në orët e para të ditës së sotme ka marrë urime të shumta.

Ndërsa, mbrëmja ishte rezervuar për të festuar me miqtë, pasi ata i bënë këngëtares befasinë më të bukur.

Përmes një postimi në Instagram, Soni tha se nuk e kishte menduar që mund të festonte në kohë pandemie, por shoqëria e befasuan.

“Jemi ne kohe pandemie dhe nuk e kisha menduar qe mund te festoja datëlindjen, por falenderoj miqte e mi, qe me organizuan diçka te vogël, por me shume dashuri”, ka shkruar ajo.

Të ftuar në këtë ndejë ishin edhe disa prej kolegëve të saj të estradës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat