Sjellje homofobike dhe bullizëm, Shqipja reagon pas përjashtimit nga “PërPuthen”

Mediale Vip

Sjellje homofobike dhe bullizëm, Shqipja reagon pas përjashtimit nga “PërPuthen”

Më: 24 tetor 2020 Në ora: 06:11
Shqipja

Produksioni i “PërPuthen” përjashtoi sot nga emisioni, për një afat të pacaktuar Shqipen.

Shkak për këtë vendim u bënë deklarata  e saj në puntatën e djeshme, që u cilësuan si homofobikbe, ndërsa Shqipja u akuzua edhe për bullizëm.

Ndërkohë, pas këtij vendimi ka reaguar edhe vetë Shqipja.

Image
Shqipja

E ndërsa pritje mbase që ajo të kërkonte ndjesë, 28-vjeçarja, me një postim në Instagram, ku poston foto nga studio, shkruan: “Çdo gjë ka kohën e vet dhe çdo gjëje i vjen fundi”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat