Sozia e Tunës, këngëtarja tregon si u pagua 5 mijë euro për një koncert

Mediale Vip

Sozia e Tunës, këngëtarja tregon si u pagua 5 mijë euro për një koncert

Më: 24 tetor 2020 Në ora: 10:30
Albulena dhe Tuna

Këngëtarja bukuroshe, Albulena Ukaj, apo e njohur ndryshe për publikun si sozia e Tunës, ka dhënë së fundmi një intervistë në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA, ku ka zbuluar shumën e çmendur që ka fituar për një koncert.

Cili është koncerti që ti ke fituar më shumë?

“Ka qenë një koncert, i disa viteve mëparë, ku jam paguar 5 mijë euro. Ishte një mbrëmje e bukur, sepse u shpërndanë edhe çmime për të ftuarit, dhe të gjithë jemi argëtuar”, u shpreh ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat