Nuk përmbahet këngëtarja nga Kosova: Dua të jem në krahët e Robert Berishës, është shumë...

Mediale Vip

Nuk përmbahet këngëtarja nga Kosova: Dua të jem në krahët e Robert Berishës, është shumë...

Më: 24 tetor 2020 Në ora: 11:44
Robert Berisha

E ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ këngëtarja e talentuar Albulena Ukaj, ka folur për takimin me Robert Berishën në një studio televizive, disa kohë më parë, dhe më pas shprehu një dëshirë tjetër.

E pyetur se në krahët e cilit mashkull, do të doje të ishe nëse ai do të ishte beqar?, Ukaj është përgjigur: “Në krahët e Robert Berishës, se është shumë tip karizmatik”.

Disa minuta më pas, Albulena e ka zgjedhur sërish Robert Berishën në një kuiz.

Moderatorja Ester Bylyku, e pyeti cilin do të zgjidhte të shkonte në Paris, Robert Berishën apo Shpat Kasapin, dhe përgjigja e Abulenës, vazhdonte të ishte: ROBERTI.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat