Si ia doli Tristan që Khloe ta falte pasi e tradhëtoi dy herë?!

Mediale Vip

Si ia doli Tristan që Khloe ta falte pasi e tradhëtoi dy herë?!

Më: 24 tetor 2020 Në ora: 13:20
True Thompson, Khloe Kardashian

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson po fillojnë një kapitull të ri së bashku.

Sipas E!Online koha që ata kaluan së bashku gjatë karantinës ka bërë që të rikthehen në krahët e njëri tjetrit sërish dhe të hedhin pas të shkuarën.

Gjatë muajve të fundit, Khloe dhe Tristan nuk kanë ngurruar të ndajnë momemte familjare me vajzën e tyre të vogël, True Thompson 2-vjeçare, në Instagram.

Raportohet se ata janë së bashku Khloe është e kënaqur që Tristan është aty pranë dhe që gjërat kanë shkuar në këtë mënyrë.

Por, si ia doli Tristan të rifitonte zemrën e Khloe? Kujtojmë se ai e ka tradhëtuar atë kur ishte shtatzënë në 2018, dhe përsëri një vit më vonë.

Sipas së njëjtës media, Khloe mund ta ketë falur Tristanin, por e kaluara nuk është diçka që ajo është e gatshme ta harrojë.

Tristan ka kërkuar falje pa pushim dhe betohet se ka ndryshuar përgjithmonë. Khloe rezistoi për një kohë të gjatë, por basketbollisti gjeti rrugën drejt saj sërish.

Ylli i KUWTK ka filluar të shqetësohet për faktin se sezoni i NBA do të fillojë përsëri dhe Tristan nuk do jetë në gjendje të kalojë më shumë kohë në shtëpi. Tani për tani, ajo po kënaqet duke e pasur pranë.

Vetë 36-vjeçarja kohët e fundit pranoi se aftësia e tyre për të bashkë-prindëruar e ka surprizuar shumë. Gjatë një

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat