Linda Halimi vë në pah gjoksin teksa fotografohet me veshje sportive

Mediale Vip

Linda Halimi vë në pah gjoksin teksa fotografohet me veshje sportive

Më: 24 tetor 2020 Në ora: 16:02
Linda Halimi

Linda erdhi provokuese në paraqitjen e fundit.

Linda Halimi vazhdon të komentohet për ndryshimin e madh në dukje, për shkak të humbjes së madhe në peshë.

Madje, këngëtarja është inspirim për shumë persona që dëshirojnë të bien në peshë, ngase ajo tani posedon fizik të përsosur.

Së fundi, Linda publikoi një fotografi nga palestra, ku shfaqet e veshur me veshje sportive dhe duket tejet joshëse.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat