Trejsi Sejdini mahnit me këmbët e gjata e fustanin e shkurtë

Mediale Vip

Trejsi Sejdini mahnit me këmbët e gjata e fustanin e shkurtë

Më: 24 tetor 2020 Në ora: 18:06
Trejsi Sejdini

Trejsi Sejdini i ka lënë të gjithë pa fjalë të gjithë ndjekësit e saj me paraqitjen e fundit.

Ish-miss Universe Albania, Trejsi Sejdini, është mjaft aktive në llogarinë e Instagramit ku publikon vazhdimisht imazhe të ndryshme provokuese.

Ajo e bën të ditur për të gjithë se nuk heziton të shfaq format trupore bombastike që posedon.

Ditën e sotme modelja ka ndarë me ndjekësit e saj disa fotografi të realizuara para një shtëpie luksoze.

Ndërsa kishte veshur një fustan ngjyre të kaltër i cili i mbulon shumë pak, e flokët i kishte të larguar nga fytyra dhe kishte vendosur grim të rëndë por që dukej mjaft bukur.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat