Pas lindjes së Diellit, Eduarti surprizon Arbanën me dhuratën më të bukur

Mediale Vip

Pas lindjes së Diellit, Eduarti surprizon Arbanën me dhuratën më të bukur

Më: 24 tetor 2020 Në ora: 19:10
Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj

Pak dite me pare moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë. Lajmin e bukur e dha partneri i moderatores, regjisori i njohur Eduart Grishaj me një foto ku shfaqej me vogëlushin e sapoardhur në jetë.

Arbana dhe Eduarti i kanë vendosur djalit emrin e veçantë, Diell.

Diten e sotme moderatorja ka treguar se Eduarti e ka surprizuar me nje dhurate pas lindjes se Dielit. Ne videon e publikuar shihet nje varese me emrat e dy femijeve, Jon dhe Diell.

Kujtojme qe Dielli u mirëprit në shtëpi me një atmosferë madhështore. Ambienti i shtëpisë ishte zbukuruar me tollumbaca, arusha dhe në qendër shkruhej "Mirëseerdhe bebi Diell".

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat