Genta Ismajli i hidhërohet të dashurit turk

Mediale Vip

Genta Ismajli i hidhërohet të dashurit turk

Më: 24 tetor 2020 Në ora: 21:45
Genta Ismajli me të dashurin

Të gjithë po thonë se Genta dhe Usta janë shumë mirë, po kalojnë për mrekulli dhe madje po mendojnë që lidhjen e tyre ta qojnë për më tej.

Genta, është një nga këngëtaret më të dashura për publikun, por që vitet e fundit është ndjeshëm më pak aktive.

Këngëtarja po merret shumë me jetën private dhe të dashurin e saj turk, të cilit nuk i ndahet në asnjë moment.

Ndonëse po shfaqen përherë të lumtur përkrah njëri tjetrit, në këtë foto Genta duket si e hidhëruar me të dashuri.

A thua, pse kështu?

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat