Learta zgjedh fustanin më të mirë në ditët e shtatzënisë

Mediale Vip

Learta zgjedh fustanin më të mirë në ditët e shtatzënisë

Më: 24 tetor 2020 Në ora: 22:16
Learta Jakupi

Learta Jakupi është në pritjen më të ëmbël.

Muaj mmë parë, ajo ka bërë të ditur që do të bëhet nënë për herë të dytë.

Këtë ndjesi po e shpreh në forma të ndryshme për ndjekësit e saj, me postime të ndryshme.

Në imazhin e fundit, me një fustan të zi dhe rregullim të lehtë ajo duket mahnitëse

Theksojmë, Learta do të bëhet me një vajzë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat