Elvana ka një mesazh për të gjithë në këtë kohë pandemie

Mediale Vip

Elvana ka një mesazh për të gjithë në këtë kohë pandemie

Më: 24 tetor 2020 Në ora: 22:36
Elvata Gjata

Elvata Gjata ka publikuar një Instastory krah prindërve të saj.

Elvana ka një mesazh për të gjithë të cilin vendosi ta shpërndajë përmes llogarisë së Instagramit.

Ajo pati u shpreh në këtë kohë pandemie duke shkruar se qëndrimi pranë familjarëve, është më i duhuri tani.

“Të shtrejtët e mij… Në këto kohë të vështira qendroni sa me prane familjes tuaj dhe gezohuni me ta.. Çdo ditë jam thellësisht falënderuese dhe mirënjohëse për ta! Zoti është i madh!”, shkroi ajo.

Ndër të tjerash, artistja u shpreh e bekuar dhe falënderoi Zotin për prindërit e saj.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat