Pas largimit nga Për’Puthen, reagon Shqipja: Do fundosen shumë veta…

Mediale Vip

Pas largimit nga Për’Puthen, reagon Shqipja: Do fundosen shumë veta…

Më: 24 tetor 2020 Në ora: 22:43
Shqipe Hysenaj

Shqipe Hysenaj, konkurrentja e  emisionit “Për’Puthen”, në Top Channel ka reaguar lidhur me përjashtimin e saj nga programi, për shkak të një incidenti të ndodhur në puntatën e fundit ku prej saj u përdorën fjalë jo të përshtatshme kundrejt konkurrentes tjetër, Teas.

Së fundmi Shqipja, përmes një postimi në Instagram Stories, shkruan:

“Faleminderit të gjithëve për suportin. Nuk do jua harroj kurrë dhe ta dini që me ndihmën tuaj dhe drejtësinë time do fundosen shumë veta.”

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat