Reperi Silento arrestohet pasi voziti 230 km/h në Georgia

Mediale Vip

Reperi Silento arrestohet pasi voziti 230 km/h në Georgia

Më: 26 tetor 2020 Në ora: 16:34
Silento

Pasi u arrestua dy herë për shpejtësi, tashmë është bërë hera e tretë për reperin Silento.

Gjatë të premtes, ai është ndalur nga policia e Qarkut të Georgia, pasi reperi ishte duke vozitur 230 km/h.

Zona në të cilën ai ishte duke vozitur me makinë, shpejtësia më e madhe që lejohesh ishte 100 km/h.

22-vjeçari thuhet se kur pa policët kishte tentuar të ngadalësojë, ndërsa ngiste veturën e tipit ‘BMW X3 sports SUV’.

Ndërsa u ndalua e u dha patent shoferin, Silento ishte deklaruar: “Ne nuk jemi duke bërë asgjë gabim”.

Ai u pyet po ashtu për arsyen e shpejtësisë së madhe, i cili kishte thënë se porsa kishte dalë nga një ndejë ku promovoi këngën e re.

Përndryshe, reperi disa herë është arrestuar për kalim të shpejtësisë, kalim në semafor të kuq dhe jo vetëm. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat