Romeo Veshaj ia thotë në sy Luana Vjollcës: Nuk do të të ftoja kurrë në emision …

Mediale Vip

Romeo Veshaj ia thotë në sy Luana Vjollcës: Nuk do të të ftoja kurrë në emision …

Më: 31 tetor 2020 Në ora: 23:52
Romeo Veshaj dhe Luana

Romeo Veshaj ishtë një ndër të ftuarit e mbrëmjes së sotme në “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana Vjollcën.

Pyetjeve pikante nuk kishte si ti shpëtonte edhe aktori i cili ishte i vendosur përballë vëllait të tij në sfidën “Ndaje ose zhyt duart në …”.
Romeo u pyet nga Donaldi se cilin nga personazhet publik nuk do të ftonte kurrë në emisionin e tyre.

“Luana”,- tha Romeo, ndërkohë që Fifi i rikujtoi se njerëzit në studio nuk duhen përmendur, të ftuarit dhe Luana ishin kuriozë të dinin arsyen pse nuk do e ftonte.

Aktori vazhdoi me shaka duke thënë: “Se Luana është e sigurt që nuk vjen kurrë në emision”.

Kjo përgjigje shkaktoi të qeshura te të ftuarit dhe vetë moderatorja e autroja qeshi në këtë moment.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat