Ledina Çelo i rikthehet muzikës, publikon sekuenca nga klipi i ri

Mediale Vip

Ledina Çelo i rikthehet muzikës, publikon sekuenca nga klipi i ri

Më: 1 nëntor 2020 Në ora: 17:30
Ledina Çelo

Ledina Çelo po i rikthehet muzikës.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare Ledina Çelo ka disa vite që është shkëputur nga muzika.

Si duket pritjes së gjatë të fansave u ka ardhur fundi sepse Ledina ka publikuar një video të shkurtës nga kënga e re.

Ajo u drejtua nga ndjekësit e Instagramit duke shkruar se edhe pse nuk ishte e lehtë të realizohej kënga në këtë kohë, njerzit kanë nevoj për dashuri dhe muzikë.

“C‘EST LA VIE“ Nje kenge e re per ju publik dhe fansa te dashur! Video klipi u realizua jo lehtesisht per shkak te situates jo te zakonshme, por mendoj pikerisht ne kete moment kemi nevoje per nota shpirti dhe dashurie. (YouTube premiere ne 06.11.2020 )”, ishte mbishkrimi i videos së publikuar.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat