Rita Ora arrin 2 miliardë klikime në kanalin Youtube

Mediale Vip

Rita Ora arrin 2 miliardë klikime në kanalin Youtube

Më: 2 nëntor 2020 Në ora: 10:08
Rita Ora

Si duket këngëtarja shqiptare, Rita Ora edhe këtë vit do ta përmbyll në mënyrë të suksesshme.

Edhe pse këtë vit Rita nuk ka qenë mjaft aktive në skenën muzikore ajo prapë ka arritur të mbledh 2 miliardë klikime në kanalin e saj në Youtube.

Këtë lajm e ka bërë të ditur një faqe në rrjetin Twitter, ndërsa Rita e ka publikuar imazhin duke bërë të ditur lajmin në faqen zyrtare të Instagramit.

Image

Vlen të përmendet se artistet shqiptare po arrijnë suksese të njëpasnjëshme në muzikën ndërkombëtare me zërat dhe stilin e tyre të veçantë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat