“Të dua më shumë se gjithçka”, Usta i shpeshton dedikimet në shqip për Gentën

Mediale Vip

“Të dua më shumë se gjithçka”, Usta i shpeshton dedikimet në shqip për Gentën

Më: 9 nëntor 2020 Në ora: 20:22
Genta dhe Usta

Usta tregon se është tejet i dashuruar në Gentën.

Këngëtarja shqiptare, Genta Ismajli, është në një lidhje dashurie me biznesmenin turk, Usta.

Çifti që kur lidhjen e tyre e bënë publike nuk po ndalojnë me publikimin e imazheve e dedikimeve kushtuar njëri-tjetrit.

“Kudo është e bukur me ju. Të dua më shumë se gjithçka”, ka shkruar Usta pranë një fotografie të cilën e ka publikuar në Instastory.

Kujtojmë se dyshja në imazhet që postojnë shihet se janë shumë të lumtur e dashuruar. Fansat e Gentës mezi po e presin dasmën.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat