“Në dush vetëm apo me Mihrijen”, Naim Abazi i thotë të gjitha

Mediale Vip

“Në dush vetëm apo me Mihrijen”, Naim Abazi i thotë të gjitha

Më: 12 nëntor 2020 Në ora: 13:25
Naim Abazi dhe Mihrije Braha

Naim Abazi është treguar i hapur para ndjekësve.

Dy emrat e njohur shqiptar, Naim Abazi dhe Mihrije Braha, janë shumë të dashur për publikun shqiptar.

Ata gjithmonë janë treguar të hapur për tu përgjigjur në pyetjet që u drejtohen e edhe së fundmi kanë vepruar njësoj.

Ishte bashkëshortja e tij, Mihrija ajo e cila ia ka parashtruar disa pyetje në ‘AfërParty’ te Luana Vjollca dhe Naimi nuk hezitoi të përgjigjet.

Njëra ndër pyetjet ishte nëse preferon dushin vetëm apo së bashku me Mihrijen.

“Vendos ti aty”, iu përgjigj këngëtari bashkëshortes së tij

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat