Mamaja e Luanës na emocionoi me këtë dedikim për moderatoren!

Mediale Vip

Mamaja e Luanës na emocionoi me këtë dedikim për moderatoren!

Më: 18 nëntor 2020 Në ora: 23:52
Maria, Luana

Nëna e Luana dhe Marina Vjollcës, Maria, është bërë prej vitesh e njohur në rrjetet sociale, me dedikimet, fotot e komentet që bën me të bijat.

Shpeshherë dy motrat ndajnë video me doza të shumta humori, ku personazhi kryesor është ajo, duke na e treguar fare qartë se pse janë karizmatike dhe të lindura për ekran.

Kujtojmë se Luana ka treguar në intervista se ishte vetëm 12-muajshe, kur babai i saj u nda nga jeta e si rrjedhojë është rritur duke pasur shembull të jetës nënën e saj, e cila e vetme edukoi dhe rriti katër vajzat, pas vdekjes së të shoqit.

Ndërsa ky është komenti i nënës së Luanës.

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat