Stresi dhe ky reper shqiptar janë gati të thyejnë rrjetin, së shpejti me një bashkëpunim të ri

Mediale Vip

Stresi dhe ky reper shqiptar janë gati të thyejnë rrjetin, së shpejti me një bashkëpunim të ri

Më: 21 nëntor 2020 Në ora: 21:15
Stresi

Stresi po vjen me shumë bashkëpunime.

Dihet tashmë se shumë shpejt, Stresi do të lansojë albumin e tij “Archimed”, për të cilin ka treguar se po punon prej disa kohësh.

Albumi i tij do të përfshijë bashkëpunime të ndryshme, ku edhe u bë e ditur se njëri prej tyre do të jetë me një reper të njohur.

Stresi do të bëjë pjesë të “Archimed” reperin e njohur Çartani, emri i vërtetë i të cilit është Judovnik Boshnjaku, ku përmes një videoje ai ka paralajmëriar se po vjen diçka e re.

Nëpërmjet një videoje në Instagram, stresi tha se po vjen një hit i rradhës dhe duhet të bëhemi gati sepse vendi do të digjet.

“Bashkëpunimi i shumëpritur” e quan Stresi këngën që ata po sjellin, e cila në fakt ka vonuar pak.

Nuk ka ende një titull apo datë publikimi, por pritet që t’i zbulojmë sa më parë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat