Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku të lumtur krah njëri-tjetrit

Mediale Vip

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku të lumtur krah njëri-tjetrit

Më: 21 nëntor 2020 Në ora: 21:31
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj

Aktori i njohur, Bes Kallaku, gjatë ditës së sotme (e shtunë) festoi ditëlindjen e 35-të.

Me këtë rast, bashkëshortja e tij, Xhensila përmes rrjeteve sociale ndau imazhe të ëmbla me të.

Së fundmi, në një postim në Instagram, bukuroshja brune ka zgjedhur të publikojë një fotografi tjetër mjaft të ëmbël.

Dyshja shihen me plot stil të veshur, ndërsa buzëqeshin krah njëri-tjetrit duke marrë poza para kamerës.

“Urime ditëlindjen ‘country boy’”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Përkundër pandemisë, çifti kanë realizuar edhe festë modeste, me të ftuar familjarë të ngushtë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat