Personin më të shtrenjtë të jetës së saj, Ledina Çelo e ka tashmë kompozitor personal

Mediale Vip

Personin më të shtrenjtë të jetës së saj, Ledina Çelo e ka tashmë kompozitor personal

Më: 22 nëntor 2020 Në ora: 00:15
Ledina Çelo

Prej vitesh, këngëtarja e njohur Ledina Çelo po jeton në Gjermani me bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj.

Vazhdimisht në rrjete sociale ajo tërheq vëmendjen e ndjekësve me jetën e saj super luksoze, shtëpinë moderne e pushimet e shumta në vende të ndryshme të botës.

Ledina është mama e dy fëmijëve, me të cilën ndan shpesh foto e video në rrjete sociale.

Image

Djali i saj duket se ka pasion muzikën si e ëma, ndaj i është përkushtuar më shumë asaj. Si një kompozitor i vogël, ai ka shkruar muzikë për këngëtaren duke ia bërë zemrën mal.

“Zemra ime po i kompozon këngë mamës”- shkruan Ledina krahas videos.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat