Fjolla ia nxjerr një fotografi të zhveshur Trjesit

Mediale Vip

Fjolla ia nxjerr një fotografi të zhveshur Trjesit

Më: 25 nëntor 2020 Në ora: 12:48
Trejsi Sejdini dhe Fjolla Morina

Janë mike që moti.

Fjolla Morina ka kohë që ka hapur dyqanin e saj për veshje, e miken e saj Trjesin e ka përdorur si imazh reklamues.

Në foton që Fjolla e ka hedhur në Instagram, shihe Trejsi e veshur me një fustan shumë transparent dhe në pjesën e sipërme duket se nuk ka fare sytjena.

 

Edhe forma se si u ‘thye’ Trejsi që të dal sa më seksi, bëri që të mos i lihet vend imagjinatës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat