Stresi paralajmëron duet me këtë reper

Mediale Vip

Stresi paralajmëron duet me këtë reper

Më: 25 nëntor 2020 Në ora: 12:50
Stresi

Stresi është emër mjaft aktiv në skenë, i cili numëron shumë projekte muzikore në karrierën e tij.

Me anë të një postimi në Instagram, reperi së fundi e ka lënë të hapur mundësinë për një bashkëpunim mes tij dhe Don Phenom.

Kjo ngase fansat e Don Phenom e pyetën atë nëse do të kenë mundësinë që ti shohin në një duet.

“Gjithmonë do të ketë ne jemi miq, shokë jemi bashkë”, shkruan Stresi.

Kujtojmë se kënga e fundit e Stresit mban titullin “Për veti” dhe erdhi në bashkëpunim me Finem dhe Solon.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat