Lorena e kap belin dhe shtrihet në dysheme

Mediale Vip

Lorena e kap belin dhe shtrihet në dysheme

Më: 25 nëntor 2020 Në ora: 13:09
Lorena Haliti

Ajo njihet si një nga modelet më të njohura shqiptare.

Lorena Haliti punën si modele e bën edhe kur pozon për marka tjetër.

Në foto ajo shihet e ka kapur belin dhe u shtri në dysheme, në mënyrë që të i reklamojë sa më shumë veshjen e saj.

Image

E tillë, Lorena dukej shumë e bukur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat