Si do të tingëllojë kënga e re e Yll Limanit?

Mediale Vip

Si do të tingëllojë kënga e re e Yll Limanit?

Më: 25 nëntor 2020 Në ora: 14:15
Yll Limani

Për të gjithë fansat e Yll Limanit ka një lajm shumë të mirë!

Ai ka përfunduar një këngë të re dhe së fundmi edhe ka prezantuar pak nga vija e saj melodike dhe teksti.

Në një video që ka ndarë në llogarinë e tij në Twitter, ai u ka prezantuar ndjekësve një sekuencë të shkurtër të këngës së re.

Kënga me sa duket do të mbajë titullin “Leje”, po detaje më të detajuara artisti ende nuk ka ndarë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat