Bashkëshortja e Glaukut, elegante dhe me stil

Mediale Vip

Bashkëshortja e Glaukut, elegante dhe me stil

Më: 25 nëntor 2020 Në ora: 14:53
Bashkëshortja e Glaukut

Jo rrallë herë familjet e politikanëve janë në fokus të mediave.

Jeta e tyre private shpesh zë vend në media, e kështu ndodh edhe me atë të Glauk Konjufcës.

Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosjes, ka një jetë të lumtur familjare, ai është i martuar me Emira Bajçncën dhe prind i dy fëmijëve.

Emira është mjaft aktive në rrjetet sociale ku edhe ndan imazhe të ndryshme me miqtë e saj.

Edhe në disa fotografi që ka publikuar së fundi ajo dukej elegante, në formë dhe me shumë stil.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat