Kështu e kujton Maradonën kuzhinieri i famshëm turk

Mediale Vip

Kështu e kujton Maradonën kuzhinieri i famshëm turk

Më: 26 nëntor 2020 Në ora: 17:47
Nusret Gokces e ka kujtuar Diego Maradonën.

Nusret Gokces e ka kujtuar Diego Maradonën.

Diego Maradona ka qenë një nga klientët e shumtë të Nusret Gokces nga bota e futbollit që ka vizituar njërin prej restoranteve të tij.

Pas vdekjes së legjendës së futbollit, ishin emra të shumtë ata të cilën e kujtuan dhe publikuan foto me të.

Njësoj ka vepruar edhe kuzhinieri i famshëm turk Nusret Gokces i cili e ka kujtuar një moment me tashmë të ndjerin.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nusr_et#Saltbae (@nusr_et)

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat