Në një lidhje me Don Xhonin? Trejsi Sejdini i hedh benzinë zjarrit me veprimin e fundit!

Mediale Vip

Në një lidhje me Don Xhonin? Trejsi Sejdini i hedh benzinë zjarrit me veprimin e fundit!

Më: 29 nëntor 2020 Në ora: 07:05
Don Xhoni, Trejsi Sejdini

Prej ditësh në rrjet po përflitet për një lidhje të mundeshme me “Miss Universe Albania 2018”, Trejsi Sejdini dhe reperit Don Xhon.

Shkak janë bërë disa foto të publikuara ngamediat ku dyshja shihet duke darkuar në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ata duken mjaft të afërt, teksa deri më tani nuk kemi qenë në dijeni të ndonjë miqësie mes tyre.

Asnjëri prej tyre nuk ka reaguar rreth këtyre fotove, teksa Trejsi prej disa ditësh ndodhet në Prishtinë.

Megjithatë, modelja i ka hedhur benzinë zjarrit me videon e fundit, ku shfaqet duke dëgjuar këngën e Donit.

Ajo ka realizuar një video selfie ku si gjithnjë duket shumë bukur, teksa në sfond dëgjohet kënga e reperit.

Si qëndron e vërteta? Mbetet për tu parë.

Don Xhoni mori famë pas  këtij ‘freestyle’ të realizuar në emisionin e Meriton Mjekiqit.

Pas asaj puntate ai u bë tepër i njohur, teksa ka publikuar “Tjera llafe” dhe bashkëpunimin me Encën dhe të dyja bënë namin, teksa një muaj më parë solli “Alles gute criminale”.

Image
Trejsi Sejdini
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat