Reklamë Krishtlindjesh? Jo, thjesht shtëpia e Ledina Çelos

Mediale Vip

Reklamë Krishtlindjesh? Jo, thjesht shtëpia e Ledina Çelos

Më: 30 nëntor 2020 Në ora: 15:50
Ledina Çelo

Krishtlindjet e Viti i Ri na sjellin atmosferën më të bukur në shtëpitë tona. Veç kësaj dhe fryma që shoqëron cdo veprim tonin duket se është ndryshe.

Një nga panoramat më të bukura të fundvitit na i ka dhënë edhe Ledina Çelo.

Ajo ka ka publikuar një foto të shtëpisë ku nuk mungojnë zbukurimet në ngjyrë jeshile e të kuqe, teksa fëmijët shohin me vëmendje televizorin.

Epo mund ta themi pa e menduar dy herë, se do na shijonte shumë një kakao në këtë ambient fantastik që Ledina ka krijuar këtë fundvit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat