“Çënar” shkruan në gjuhën shqipe pranë imazhit të ri në rrjete sociale

Mediale Vip

“Çënar” shkruan në gjuhën shqipe pranë imazhit të ri në rrjete sociale

Më: 1 dhjetor 2020 Në ora: 19:04
Tolgahan Sayışman

Aktori turk po vazhdon me publikimin e imazheve të reja në rrjete sociale.

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayışman, është një nga emrat shumë të dashur për publikun, shkruan lajmi.net.

Ai për publikun shqiptar njihet me rolin e “Çënarit” në një nga telenovelat turke.

Ai është i martuar me modelen shqiptare, Almeda Abazi, dhe sigurisht se nuk ka pasur se si të mos i mësoj disa fjalë shqipe.

Tolga ka realizuar një fotosesion të ri dhe pranë njërës foto ka shkruar pikërisht në shqip.

“Ca bone mir? 😏 falan filan …😎”, ka shkruar ai pranë fotos së postuar.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat