Afërdita Dreshaj me jetë luksoze, kjo është vetura e re e çiftit

Mediale Vip

Afërdita Dreshaj me jetë luksoze, kjo është vetura e re e çiftit

Më: 3 dhjetor 2020 Në ora: 09:19
Aferdita Dreshaj me burrë

Afërdita Dreshaj po bën jetë luksoze.

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, është një nga emrat e komentuar për zgjedhjen që ka bërë për tu martuar me një mashkull që nuk është shqiptar.

Mirëpo ajo ka treguar se është tejet e dashuruar dhe e lumtur me të.

Image

Ajo madje e ka një jetë tejet luksoze dhe këtë e dëshmon dita-ditës. Bashkëshorti i pasur i saj po e bën të ndihet si princeshë.

Përveç shtëpisë dhe gjërave të tjera ata kujdesen që edhe veturat ti kenë të tilla. Jakub së fundmi e ka blerë një veturë të re të tipit “BMW” dhe ishte Afërdita ajo e cila e publikoi foto në Instagram.

Ndryshe çifti së shpejti do të bëhen prindër të një djali.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat