Shqipe Hysenaj: “Ana nuk krahasohet me mua, Tea është 0 me bisht!”

Mediale Vip

Shqipe Hysenaj: “Ana nuk krahasohet me mua, Tea është 0 me bisht!”

Më: 5 dhjetor 2020 Në ora: 21:59
Shqipe Hysenaj

Shqipe Hysenaj ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” u vendos në një sfidë me pyetje mjaft pikante në lidhje me konkurrentët e programit dhe teksa përgjigjej Shqipja duhet të grushtonte thesin në “ring” ku ishin të vendosura fotot e konkurrentëve.

Pyetjes “Cila nga vajzat në thes nuk krahasohet me ty?” Shqipja grushtoi dhe tha emrin e Anës (1), ndërsa Tean ajo e cilësoi si një “0 me bisht”.

Mirëpo pyetjes “Cili është personazhi më “fallco”/FAKE?”, Shqipja u përgjigj kështu:

Janë dy!, Ana (1) dhe Tea!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat