“Duhet të largohet menjëherë”/ Komenti i papritur i Shqipes për Fationin

Mediale Vip

“Duhet të largohet menjëherë”/ Komenti i papritur i Shqipes për Fationin

Më: 8 dhjetor 2020 Në ora: 20:32
Shqipe Hysenaj dhe Fatjoni

Ish konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin  “Shiko kush luan”.

Ajo u bë pjesë e sfidës së ringut, ku në thes ishin të vendosura fotot e konkurrentëve të “Përputhen”.

Teksa i përgjigjej pyetjeve, Shqipja duhet të grushtonte thesin në ring me foton përkatëse të emrit që ajo zgjidhte.

Pyetjes “Cili nga personazhet në thes duhet të largohet menjëherë nga ‘Për’puthen’?” Shqipja iu përgjigj e vendosur se të gjithë nuk e meritojnë të rrinë, por një nga emrat që përmendi se duhet të largohet menjëherë ishte emri i Fationit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat