Don Xhoni publikon këngën e re, Trejsi Sejdini protagoniste në klip

Mediale Vip

Don Xhoni publikon këngën e re, Trejsi Sejdini protagoniste në klip

Më: 8 dhjetor 2020 Në ora: 22:58
Don Xhoni dhe Trejsi Sejdini

Don Xhoni e ka publikuar këngën e re.

Rep-artisti shqiptar, Don Xhoni, e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

“Kokaina”, titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip, Trejsi Sejdini me të cilën ditë më parë u pa duke darkuar ishte protagoniste.

Sikurse edhe në të tjera këngë edhe në këtë të fundit, Don ka punuar në melodinë dhe tekstin e prodhimtarisë muzikore.

Për instrumentalin e këngës është përkujdesur Rzon dhe Pllumb.

Kujtojmë se pasi darkuan së bashku dolën zëra se dyshja janë në lidhje dashurie. Nuk dihet nëse janë takuar për punë apo kjo gjë është e vërtetë mirëpo mbetet të shihet së shpejti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat