“Sa të qetësohet gjendja”, Shqipja paralajmëroi ‘bombën’ e re

Mediale Vip

“Sa të qetësohet gjendja”, Shqipja paralajmëroi ‘bombën’ e re

Më: 13 dhjetor 2020 Në ora: 18:28
Shqipe Hysenaj

Shqipe Hysenaj ka paralajmëruar ‘bombën’ e re.

Shqipe Hysenaj, ish-konkurrentja e “Përputhen”, është bërë një ndër personat më të komentuar

Ajo së fundmi u ka dhënë mundësi ndjekësve të saj të pyesnin atë.

Njëra ndër pyetjet ishte, “Mua më duket se je xheloze në të vërtet a je”, teksa ka bërë Shqipen të përgjigjej se ajo kishte bomba të tjera.

“Po c`lidhje ka xhelozia me te verteten?! Kete nuk e kuptoj. Une po jua hap syte dhe sapo kam filluar. Sa te qetesohet gjendja e kane gati bomben tjeter”, qe postimi i plotë i Shqipes.

Nuk ka ende detaje se për çfarë ‘bombe’ po bëhet fjalë por presim të zbulohen në të ardhmen.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat