Ish-i i Kylie Jenner-it nuk i reziston dot Trejsi Sejdinit

Mediale Vip

Ish-i i Kylie Jenner-it nuk i reziston dot Trejsi Sejdinit

Më: 19 dhjetor 2020 Në ora: 07:28
Trejsi Sejdini dhe Kylie Jenner

E njihni Kyli Jenner? Po ish-të dashurin e saj, Tyga? Po

Trejsi Sejdinin e njihni? Me siguri.

E pra, ish-i i Kylie-t ka bërë follow Trejsin.

Sesi e qysh ka rënë në gjurmë të modeles nuk e dimë, por që të të bëjë follow një prej repereve më të njohur në botë është për t’u shënuar në CV.

Në vetëm kaq dimë për momentin, nëse ka mesazhe apo tjetër gjë, këtë presim të na i zbulojë Trejsi. Mbase…

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat