Shqipja: Me Andin kam vazhduar njohjen pas largimit nga Përputhen

Mediale Vip

Shqipja: Me Andin kam vazhduar njohjen pas largimit nga Përputhen

Më: 20 dhjetor 2020 Në ora: 08:56
Shqipe Hysenaj, Andi

Ish-konkurrentja e Përputhen, Shqipe Hysenaj thotë se bombën e fundit për Përputhen do ta nxjerr javën që vjen.

Sipas Shqipes njohja me Andin ka vazhduar pas largimit të saj nga Përputhen.

“Pas programit jam takuar me Andin, jam takuar dhe me Mevlanin. Me Andin bilës kemi pasur njohjen që kemi vazhduar jashtë…nuk e di tash…unë që isha ajo vajza që gënjente, por ti pse nuk e ke thënë aty brenda që…”, thotë Shqipja për Prive.

“Unë nuk e di Andi a ka thyer rregullat…unë di që Andi do hakmerrej me Tean, kaq di unë… gjërat e tjera lë të vazhdojë Andi t’i flas”, shtoi ajo.

Më vonë unë e ndalova këtë njohje, i thash ti në punën tënde, unë në punën time, ka pasur raste që më ka marrë në telefon dhe i kam thënë mos i bie më numrit tim. Pas atij më ka marrë Mevlani dhe më ka thënë: Eja se jemi në këtë vend, pesë sekonda pas Andit dhe i thash: “Ka mundësi mua mos më merr më të më thuash eja të takohemi”, tha Shqipja.

“Dy personat që unë jam shoqëruar më tepër, të dy personat janë ata që më dolën më nga llafi, më fake”, përfundoi Shqipja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat