“Dashuria është e bukur”, Trejsi Sejdini thekson gjoksin e bujshëm në fotosesionin e ri

Mediale Vip

“Dashuria është e bukur”, Trejsi Sejdini thekson gjoksin e bujshëm në fotosesionin e ri

Më: 20 dhjetor 2020 Në ora: 20:02
Trejsi Sejdini

Trejsi Sejdini publikoi imazhe të reja.

Modelja shqiptare Trejsi Sejdini, ka sjell imazhe të reja në rrjete sociale së fundmi.

Ajo pozoi me një korse ngjyrë të zezë i cili kishte një model mjaft interesant të hapur tek pjesa e gjoksit.

“Dashuria është e bukur”, tha ajo në mbishkrimin e fotografive të cilat u pëlqyen mjaft shumë nga ndjekësit e ish-miss Shqipërisë.

Trejsi Sejdini dukej mjaft seksi dhe joshëse teksa pozonte me cigare në dorë, ky shembull jo edhe aq i mirë për ndjekësit e saj nën moshë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Trejsi (@misstrejsisejdini)

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat