Më mirë i martuar apo më shumë femra? Getinjo jep përgjigjjen që nuk pritej

Mediale Vip

Më mirë i martuar apo më shumë femra? Getinjo jep përgjigjjen që nuk pritej

Më: 24 dhjetor 2020 Në ora: 09:20
Getinjo

Getinjo përgjigjet në Instagram.

Reperi ka lënë për të komentuar së fundi me postimin e tij.

I pyetur nga fansat, cila është më mirë i martuar apo më shumë femra, ai tha se më së miri është me qenë vetja dhe me e pas shpirtin rehat

Duke e ditur se është njëri nga personazhet e estradës i cili komentohet për lidhje të shumta, madje gjatë verës është publikuar edhe një video e reperit bashkë me një vajzë e  cila bënte lëvizje provokative para tij, Getinjo befasoj me përgjigjjen.

Ndryshe, së fundi ka lansuar bashkëpunimin me Mozzik “EL Chapo” me videoklip ku për tri javë ka marrë 7 milion shikime në platformën YouTube.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat